Talay Silver

Talay SilverDünya’nın en büyük Gümüş Takı üreticilerinden biri olan Türkiye’de Sektörün en köklü ve en güçlü kuruluşu olan Talay Silver 1985 yılında kurulmuştur. İstanbul’un en merkezi semtlerinden Beyazıt ‘ ta Kapalıçarşı civarında 2 A.V.M ile Gümüş Takı toptan satışı yapmaktadır . Yıllardan beri süregelen tecrübemiz ve müşteri memnuniyetini netice veren hizmet anlayışımız , uyguladığımız güven ve dürüstlüğe dayalı satış politikalarımızla müşterilerimize daima en iyisini sunma gayreti içerisinde olduk. Değişim ve gelişimin öncüsü , sektörün lokomotifi , her yıl Türkiye’nin ihracat şampiyonu olan Talay Silver , müşteri memnuniyetini her zaman işinin odağına almakta , sahip olduğu köklü geçmişini global standartlarda yenilikçi yaklaşımlarla desteklemekte ve ve yarınlara taşımaktadır.
Talay Silver Kaliteden taviz vermeden uygun fiyat avantajıyla sektörde haklı bir şöhrete sahip olmuştur. Talay Silver çok çeşitli tasarım örnekleriyle geniş seçim olanakları sunuyor. Modern ve Klasik tasarımlar , Moda tasarımlar , Dünya takı sektöründeki popüler tasarımlarla ürün çeşitliliğini herzaman en üst seviyede tutmuştur. Dünya’nın hemen her ülkesine ihracat yaparak Türkiye’nin ihracat gelirlerine önemli katkı sağlamıştır.Dolayısıyla Türkiye’nin İhracat Şampiyonu olmaya devam etmektedir. Yakalamış olduğu bu başarıları herzaman daha ileriye taşıma gayreti içerisindedir.
Talay Silver Türkiye’nin Kuyumculuk imalat sektörüne çok önemli katkılar sunmaktadır. Yüksek düzeyli satışlarından dolayı denebilir ki ; Kuyumculuk Sektöründe özellikle Gümüş Takı sektörünün Lokomotif firmasıdır. Bu yaklaşımla Kuyumculuk sektöründe dünya’daki gelişmeleri yakından takip ederek Türkiye’ye çok yenilikler kazandırmıştır.
Talay Silver , hızlı yükselişiyle vizyonunu ve amaçlarını daha da yukarılara taşıyarak, sektöründe sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmak için kararlılıkla çalışmaktadır.

Talay Silver'in Misyonu

  • Kurumsal Kimliğimizi güçlendirerek, tasarım ve üretim gücümüzü kullanarak sektörde ilklerin firması olmaya devam ediyoruz.
  • Kaliteden taviz vermeden uygun fiyat ve yenilikçi anlayışımızla müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.
  • Dünya’nın her yerine ürün satarak Türk Kuyumculuğunu oralarda temsil ediyoruz ve temsil etmeye devam edeceğiz.
  • Kuyumculuk Sektöründe yüksek işlem hacmi oluşturarak kazanıyoruz ve kazandırıyoruz.
  • Dünya Kuyumculuk Sektörüne yön veren önemli Şirketler arasında yer almaya devam ediyoruz.